توری چمنی

شاید شما به جای توری چمنی این اسامی را شنیده باشید : فنس چمنی ، حصار چمنی ، دیوار سبز ، چمن دیواری . باید بدانید که همه اینها یک محصول اند و در عرضهای نیم متر، یک متر، یک و نیم متر و دو متر قابل ارائه می شوند.

فرایند ساخت فنس چمن مصنوعی

فنس فلزی، از دو عدد مفتول گالوانیزه سه و شش بافته می شود. و در دو مدل چشمه  5 و یا چشمه 4 سانتی متر تولید می گردد. چمن ها در حین تولید، بر روی آن، با دستگاهی خاص بافته می شوند.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت محصولات توری حصاری و هرگونه سوال در مورد خرید می‌توانید با شماره 02122020510 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

مشخصات فنس چمن مصنوعی

چمن ها از جنس پی وی سی ضدحریق، ضد پوسیدگی، ضدحشره و ضد آب می باشند. مقاومت چمن های فنس، تا گرمای ۵۰ درجه قابلیت تحمل دارند. رنگ چمن ها نیز تغییر نمی کند و در سرما نیز الیاف آن پوسیده نمی شود.

طریقه نصب فنس چمنی

طریقه نصب این محصول بسیار ساده است. به راحتی میتوانید با استفاده از مفتول های گل کاری (تزئین گل) به محل مورد نظر شما بافته می شوند. اگر از قبل حصاری دارید می توانید فنس چمنی را بروی آن حصار به راحتی ببندید.

از توری چمنی در کجا استفاده می شود؟

شما میتوانید از فنس چمنی یک  دیوار سبز مصنوعی ایجاد کنید . که هم می تواند بصورت مستقل باشد یا بر روی دیوار ساختمان نصب گردد. این کاربرد حتی در نما های داخلی ساختمان نیز قابل استفاده است. اگر شما باغ یا استخری دارید و نمی خواهید کسی داخل آنرا ببیند، این حصار می تواند جزو بهترین و کم هزینه ترین گزینه ها برای حفظ حریم خصوصیتان باشد . ولی نور از دیوار سبز رد می شود.

 

توری چمنی

از دیوار چمنی در کجاها استفاده می شود؟

برای محافظت از تراس ها، رستوران ها، حصار کشی باغ و ویلا، استفاده در فضای روف گاردن ها مناسب  می باشد.

قیمت فنس چمنی

قیمت فنس چمنی بصورت قیمت برای هر مترمربع اعلام می شود. حصار چمنی در رول های با ارتفاع متفاوت عرضه می گردد مثلا ارتفاع 1 – 1.5 و 2 متر.