توری روکشدارpvc

یکی از محصولاتی که بسیار برای حصارکشی کاربرد دارد، توری حصاری می باشد. حال برای آنکه شما بتوانید از آنها در برابر اکسیده شدن و تابش مستقیم خورشید محافطت کنید نیاز به یک توری حصاری روکشدار  PVC دارید که در عین داشتن دوام و ماندگاری بالا در زمینه ی صنایع فنسی و حصارکشی، نمای زیبایی دارد.

 این محصول از نظر خصوصیت ظاهری و چشمه کاملا مشابه توری حصاری گالوانیزه می باشد و تنها تفاوت این محصول با در داشتن یک روکش یا لایه ی PVC می باشد. که همین مورد به دلیل ساختار قوی میتواند در برابر شرایط جوی مختلف ، واکنش و اکسید و اشعه ماوراء بنفش عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

 نکته: ازز نظر قیمت، قیمت این محصول کمی بالاتر می باشد.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت محصولات توری حصاری و هرگونه سوال در مورد خرید می‌توانید با شماره 02122020510 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

مزایا توری حصاری پی وی سی

در مناطق گرم ، شرجی و مرطوب علی الخصوص مناطق نزدیک دریا به دلیل وجود کلرید و سولفیدهای موجود در هوا که به باعث زنگ زدن آهن می شود و حتی پوشش گالوانیزه نیز نمیتواند مقاومت بالایی داشته باشد،   یک لایه یک میلیمتری پی وی سی روی مفتول گالوانیزه شده کشیده می شود که باعث ایجاد محافظت دو برابر خواهد شد و این مساله آن چنان موثر است که می توان توری حصاری روکشدار PVC  را حتی داخل آب دریا نصب و استفاده کرد.

قیمت توری حصاری روکشدار PVC

قیمت این محصول مانند سایر محصولات توری بر اساس طول و عرض، قطر و رنگ متفاوت می باشد. همانطور که گفتیم این محصول نسبت به مدل گالوانیزه گران تر بوده و دلیل قیمت بیشتر داشتن روکش PVC می باشد.

توری حصاری روکشدارpvc